Willa Jodła zapewni Ci komfort i uroczy pobyt w górach. Hej!

Atrakcje w okolicy

 • Tatry Wysokie
  Tatry Wysokie
Wybór Willi w dzielnicy Nowego Targu - Kowaniec to jest bardzo dobry wybór dla aktywnych wczasowiczów. Nałatwiej oczywiście ruszyć od nas pieszo lub rowerem na gorczańskie szlaki. W drodze na Turbacz  można odwiedzić kaplice papieską, w której odprawiał msze święte Jan Paweł II a także ksiądz Józef Tischner. Na szczycie Turbacza podziwiać można pomnik poświęcony pamięci podhalańskich Żołnierzy Wyklętych. Przez osiedle Gazdy przebiega czerwony szlak rowerowy.
Blisko stąd także do geotermalnych atrakcji Podhala: terma Bania, Termy Bukowina, Gorący Potok czy Termy Szaflary czekają na wszystkich chętnych. Nieco dalej kuszą Tatry i Pieniny - te ostatnie piękne i dostępne o każdej porze roku. Zimą okolica obfituje w doskonałe stacje narciarskie - tatrzańskie w Zakopanem, Bukowinie i okolicy - oraz pienińskie w Kluszkowcach i Niedzicy. Najbliżej oczywiście do stacji Zadział, na Gorczańskich stokach.Lotnisko w Nowym Targu zaś, to punkt spotkań spadochroniarzy i paralotniarzy a także pilotów szybowców.
Niedaleko także położone są dwa słynne podhalańskie kościoły: Bazylika w Ludźmierzu, z figurą Matki Boskiej Ludźmierskiej i pięknym ogrodem różańcowym oraz drewniany kościółek z Dębnie wpisany na listę UNESCO. Oprócz tego przebiega nieopodal także szlak architektury drewnianej oraz Szlak Gotycki - z budowlami w tym stylu.
Galeria zdjęć:
 • Pieniny
  Pieniny
 • Gorący Potok
  Gorący Potok
 • Terma Bukowina
  Terma Bukowina
 • Kaplica pod Turbaczem
  Kaplica pod Turbaczem
 • Ludźmierz - ogród przy sanktuarium
  Ludźmierz - ogród przy sanktuarium
 • Wyciąg Zadział
  Wyciąg Zadział
Kontakt: bronislawa.guzik@gmail.com; tel: 18 266 8031